HikaKart PayKwik Logo

Paykwik Nedir ?

Paykwik tek kullanımlık bir sanal karttır. Paykwik ile e-ticaret alışverişinizi tamamen güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Paykwik e-ticaretin yanı sıra para transferi, yurt dışı alışverişleri gibi birçok farklı alanda kullanılabilir.

Sanal alışveriş yaparken kendinizi güvende tutmak istiyorsanız ve kredi kartı kullanmak istemiyorsanız Paykwik kartlarını kullanabilirsiniz. Tek kullanımlık olan Paykwik kart kullanıldıktan sonra kendisini otomatik olarak imha etmektedir. Böylelikle yaptığınız alışveriş sonucunda herhangi bir kart bilginiz daha sonra başka tarafından kullanılamayacaktır.

Neden Paykwik'i Seçmeliyim ?

Paykwik'i seçmeniz için sizi aydınlatacak bilgilerimiz aşağıdadır..

Gizlilik

Satın aldığınız Paykwik kartı tamamen gizlilik ilkelerimizi koruyarak size iletmekteyiz. Paykwik kartınız başka hiçbir yerde paylaşılmamaktadır. Bizimle olan iletişiminiz gizli tutulmaktadır. Sizler için en iyisi.

Güvenlik

Paykwik kartları tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra bir daha kullanılamaz. Paykwik kartınız ile bir e-ticaret sitesine işlem yaptığınız zaman işlem sonu karıtnız otomatik olarak imha edilir.

Riskler

Paykwik kart kullanmanın hiç bir riski yoktur. Aksine riskleri ortadan kaldırmaktadır. Paykwi kartları sayesinde bilgileriniz tamamen gizli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Desteklenen Siteler

Paykwi yüzlerce hatta binlerce websitesinde veya mağazada aktif olarak kullanılmaktadır. Ödemeler konusunda geniş bir ağa sahip olan Paywik ile sizde güvenli ödeme yapın. (Zula,Steam,Wolfteam)

Hemen Paykwik Kartı Almaya Ne Dersiniz!

10 'dan başlayan fiyatlarla