HikaKart PayKwik Logo
Paykwik

Nasıl Satın Alınır ?

Paykwik satın almak aşşağıdaki butonu kullanarak paketleri görüntüleyebilirsiniz.

Paketlerimizdeki "Satın Al" butonuna tıklayarak Whatsapp hattımızdan paykwik kartınızı satın alabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz Paykwik miktarının ücretini çalışmak istediğiniz banka hesabımıza yatırıp bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. Yatırdığınız tutar kontrol edildikten sonra paykwik kodunuz size iletilecektir. Paykwik alım süresi 1-15 dakika arasında değişmektedir.

İletilen 16 haneli kodu asla başka bir kişiyle paylaşmayın.

Neden Paykwik'i Seçmeliyim ?

Paykwik'i seçmeniz için sizi aydınlatacak bilgilerimiz aşağıdadır..

Gizlilik

Satın aldığınız Paykwik kartı tamamen gizlilik ilkelerimizi koruyarak size iletmekteyiz. Paykwik kartınız başka hiçbir yerde paylaşılmamaktadır. Bizimle olan iletişiminiz gizli tutulmaktadır. Sizler için en iyisi.

Güvenlik

Paykwik kartları tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra bir daha kullanılamaz. Paykwik kartınız ile bir e-ticaret sitesine işlem yaptığınız zaman işlem sonu karıtnız otomatik olarak imha edilir.

Riskler

Paykwik kart kullanmanın hiç bir riski yoktur. Aksine riskleri ortadan kaldırmaktadır. Paykwi kartları sayesinde bilgileriniz tamamen gizli bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Desteklenen Siteler

Paykwi yüzlerce hatta binlerce websitesinde veya mağazada aktif olarak kullanılmaktadır. Ödemeler konusunda geniş bir ağa sahip olan Paywik ile sizde güvenli ödeme yapın. (Zula,Steam,Wolfteam)

Hemen Paykwik Kartı Almaya Ne Dersiniz!

10 'dan başlayan fiyatlarla